Otokar Ltd'ye Hoşgeldiniz!

Menü

kariyer

Otokar Ltd. Şti. olarak çalışanlarımızın kurumsal bir şirket olmamızdaki önemine inanarak onlara sahip çıkıyor, gereksinimlerine duyarlı davranıyoruz. Aile büyüklerimizden görüp öğrendiğimiz gelenek ve göreneklerimiz şirket kültürümüzün ana temellerini oluşturmaktadır, şirket kültürüne ve amaçlarına uygun potansiyel sahibi nitelikli iş gücünün şirket bünyesine katılımının uzun vadede şirket bünyesinde oluşturulmasını sağlamak ve şirket bağlılığını arttırarak kişiye özel eğitim ve faaliyetlerle kariyer fırsatlarını sunmak temel amacımızdır.

BİZİMLE ÇALIŞMAK VE EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLMAK İSTİYORSANIZ.

Otomotiv sektöründe kullanılan sarf malzemeler, kimyasal ürünler, el aletleri ve garaj ekipmanları gibi ürünlerin satışı konusunda çalışacak tercihen bay, SATIŞ TEMSİLCİLERİ aranmaktadır.
Adaylarda aranan genel özellikler:
*Üniversitelerin Teknik eğitim fakülteleri ve Yüksekokulları veya Teknik ve endüstri Meslek Lisesi mezunu olması.
*Satış Ve Pazarlama Deneyimi olan.
*Askerliğini yapmış olan.
*İyi derecede binek araç kullanabilen ve geçerli sürücü ehliyeti olan.
*MS ofis programını kullanabilen.
*Seyahat engeli olmayan.
İşin tanımı:
*Çalıştığı Bölgede belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği satış enstürmanlarını kullanarak (yeni ürün tanıtımı, varsa promosyondaki ürünler bilgisi, katalog gösterimi, demolar v.s) ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak.
*Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket ve kendi müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak.
*Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve firmamızın ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek.
*Satış yapılacak müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak.
*Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak firmaya iletmek.

 

BU ÖZELLİKLERİ TASİYORSANIZ BİZE BİR ÖZGEÇMİŞİNİZİ GÖNDERİN. info@otokarltd.com.tr