Otokar Ltd'ye Hoşgeldiniz!

Menü

kurumsal

 Otokar Oto Aksesuar ve Bakım Ürünleri Pazarlama Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 1997 yılında Hüseyin Karaltı tarafından İzmir'de kurulmuştur. Ticari faaliyetine oto bakım ürünleri ve oto aksesuarları toptancılığı ile başlayan Otokar Ltd. Şti. kurulduğu tarihten bugüne kadar ürün portföyünü çeşitlendirip zamanın gereksinimlerine uygun olarak geliştirerek faaliyet alanını genişletmek amacı ile teknik oto bakım ürünleri, servis ekipmanları, el aletleri, detaylı oto temizlik ve boya koruma ürünleri, klima gaz dolum ve tahliye cihazları ile ekipmanları ticaretini ana iştigal konusu olarak yapılandırıp hayata geçirmiştir.

     

       Otokar Ltd. Şti. kurucusu Hüseyin Karaltı 2007 yılında oğlu Ünsal Karaltı 'yı şirketin satış ve pazarlama bölümünde göreve başlatması ile şirketimiz adına Türkiye Cumhuriyeti patent enstitüsü tarafından tescil edilip onaylanan autocar markası ile teknik spreyler, detaylı araç temizlik ve bakım ürünleri, mekanik servis koruyucuları, araç katkı kimyasalları, sprey boya, hızlı yapıştırıcı ve yapışkanlı bantlar, endüstriyel temizlik ve servis ekipmanlarını ürün portföyüne dahil eden şirketimiz otomotiv sektöründeki ana faaliyet alanı içerisinde talep edilen ürünleri autocar markası altında bir araya getirerek rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla bayi ve müşterilerimize sunarak hizmet vereceğimiz müşteri kitlesini genişletmek maksadı ile yurt içinde bölge bayilikleri yurt dışında ülke distribitörleri oluşturmaktadır, Şirketimiz 2004 yılında Henkel bakım onarım bölümü Loctite ve Teroson ürünleri yetkili bayiliği, 2007 yılında Turtle Wax oto bakım,detaylı temizlik ve koruma ürünleri bölge bayiliği, 2008 yılında İzeltaş el aletleri ve servis ekipmanları fabrika onaylı yetkili satıcı bayiliği, 2009 yılında Elci klima dolum ve tahliye cihazları bölge bayiliği ile dupont klima gazı yetkili satıcılığı, 2012 yılında Ceta Form el aletleri ve servis ekipmanları fabrika onaylı yetkili satıcı bayiliği, 2013 yılında Bıg Red servis ekipmanları, Makita elektrikli el aletleri, Sappower havalı el aletleri bayiliği, 2014 yılında Catpower elektrikli el aletleri bayiliği ile birlikte oto elektrik, oto kaporta ve boya yardımcı malzemelerini ürün portföyüne dahil edip hitap ettiği müşteri kitlesini genişleterek Çanakkale'den Isparta'ya uzanan geniş bir alan içerisinde ticari faaliyetini sürdürmektedir.       

       Şirketimizin yönetimi kurumsallaşmaya önem vererek hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışanlarına müşterilerine ve tedarikçilerine karşı olan sorumluluklarının farkındadır. Kalite standartlarını öncelikleri arasında tutmakta olan şirketimiz Jas-Anz akreditasyonlu Quest international certification tarafından  belgelendirilmiş ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi sertifikaları ile kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

       Amacımız bugüne kadar yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatı olarak iş tecrübelerimiz, özvarlığımız ve nitelikli çalışanlarımız ile günümüzde son teknoloji ve kaynakları kullanarak yurt içinde ve dışında Otokar Ltd.Şti.’ni bilinen ve tercih edilen bir şirket autocar markasını sektörlerin talep ettiği bir marka yapmaktır.