Otokar Ltd'ye Hoşgeldiniz!

Menü

urun-iade-politikasi

İade şartları nelerdir?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde  bize başvurarak aşağıda belirttiğimiz kurallar dahilinde iade edebilirsiniz. Belirttiğimiz şartlar dahilinde gönderim yapmanız halinde ürünün iadesi kabul edilicektir.

Satın almış olduğunuz ürün; kampanyalı, hediyeli veya promosyonlu bir ürün ise, iade edeceğiniz ürünle bu ürünü de göndermeniz gerekmektedir.

 

Satınaldığım ürünü iade etmek istiyorum, neleri iade edebilirim?

 

-          Orijinal kutusu/ambalajı bozulmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ve muhakkak faturası ile birlikte yapılmalıdır.

-          Kampanyalı, hediyeli ürünler de orijinal kutusu ile birlikte iade edilmelidir.

-          İade edilen ürünler için, yapılacak olan geri ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişinizi oluştururken ödediğiniz kargo tutarı tarafınıza geri ödenmemektedir.

 

Satınaldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

 

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünü; kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde müşteri temsilcinizle veya firma merkezimizle iletişime geçmiş olmanız gerekmektedir.

 

Arızalı Ürün

 

Firmamız tarafından satılan ürünlerin tamamı garantilidir. OTOKAR LTD. ŞTİ. den satın aldığınız ürün, kullanım sürecinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanırsa, ürününüz garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak yetkili servis istasyonu tarafından tamir edilir. Servis istasyonunun bulunmaması halinde, ürün, tarafımızdan, imalatçı ya da ithalatçı firmaya gönderilir. Ürünün tamirini bizim aracılığımız ile yaptırmak istiyorsanız müşteri temsilcinizle veya firma merkezimizle iletişime geçiniz. Ürünle birlikte, Faturayı, Garanti Belgesi'ni göndermeyi unutmayınız